سوالات متداول

سوال:تفاوت فایل EXE و PDF در چیست؟

جواب:فایل الکترونیکی PDF برای پرینت گرفتن و هم چینین در تمام دیوایس ها با نرم افزار های مختلف قابل باز کردن و مطالعه میباشد، اما فایل EXE قابلیت این را دارد که در سیستم عامل ویندوز به صورت سه بعدی ورق زده و از لحاظ دیداری همانند یک مجله واقعی میباشد با تفاوت اینکه چاپ نشده و فقط حس ورق زدن به مخاطب القاء میشود.

سوال:آیا در صورتی که فایلهای من به هر دلیلی مانند پاک شدن،ویروسی شدن،یا خرابشدن ناگهانی سیستم هایی که بررویش کپی صورت گرفته از دست برود و قابل بازیابی یا کپی برداری نباشد باید مجدادا خریداری شوند؟

جواب:خیر - بعد ورود مجدد به اکانت کاربری تمام خرید های شما از قبل پا بر جا مانده و مجدادا میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای فایل ها را دانلود و مجددا استفاده کنید.

سوال: آیا لوح های فشرده تصویری (صفر تا صد مانور هوایی اف 22-مانور نظامی ارتش چین-مانور های جذاب از نسل قدیم و جدید هواپیماها در نمایشگاه هوایی-بمب افکن B-1 لنسر و شش دی وی دی تصویر شامل تمام سلاح های موشکی و هوایی و دریایی و زمینی) قابل فروش هستند؟

جواب: بله-فعلا این لوح ها را در سایت قرار ندادیم اما در صورت درخواست با شماره های ما تماس بگیرید و با توجه به تعداد لوح ها مبلغ و شماره حساب تقدیم شما میشود و پس از واریز مبلغ آدرس پستی خود را به ما اعلام کرده و لوح های فشرده به صورت چاپ شده و لوگوی جنگ افزار با بهترین کیفیت تقدیم شما میشود.

سوال: در صورتی که مبلغ از حسابم کسر شد ولی لینک دانلود نمایش داده نشد چه باید کرد؟

جواب:در این صورت که ممکن است مبلغ کسر شده از حساب شما به حساب جناب ابراهیم پورباباگل واریز گردد اما مرحله دانلود به شما نمایش داده نشود پس گذشت 48 الی 72 ساعت اصلاحیه بانک اعمال میشود و مبلغ به حساب شما باز میگردد.چنانچه چنین اتفاقی رخ نداد با بانک خود به راحتی میتوانید پیگیری فرمایید.